Novinky / buďte stále v obraze

Najlepšie slovenské torty - glóbus Narodeninová oslava na svetovom turné Aká by to bola narodeninová oslava bez torty? Upečieme glóbus aj výbavu pre hudobníka.
Najlepšie slovenské torty - cestovateľská S tortami na ceste okolo sveta! V Najlepších tortách dnes uvidíte Eiffelovu vežu, Big Ben, Koloseum, Čínsky múr aj pyramídy – a všetky budú na zjedenie!
Najlepšie slovenské torty Šok! Vetroň mu pristál v obývačke Kto si rád nepochutí na skvelej torte od tých najlepších cukrárov?
Najlepšie slovenské torty 3 Tádž Mahal od amatérov, najsladší psíkovia aj rozprávkový Krtko! Dnes splnia Najlepšie slovenské torty nielen cestovateľský sen, ale aj potešia srdce päťročného dievčatka.
Ľadové prekvapenie - Najlepšie slovenské torty Aj stará mama môže mať najobľúbenejšiu bábiku Sladká bábika, ľadové prekvapenia a Homer Simpson v obývačke – aj dnes pečieme Najlepšie slovenské torty.
Najlepšie slovenské torty Bábika Najlepšie slovenské torty v novom vysielacom čase Na umenie najlepších slovenských cukrárov sa budete môcť pozrieť už zajtra.
Najlepšie slovenské torty - vianočný stromček Výzva: Poďte s nami na Vianoce električkou do Kanady! Vianočný stromček pre deti v MŠ, električka v obývačke a Kanada na dlani – ďalšie tri Najlepšie slovenské torty!
Najlepšie slovenské torty Justin Bieber Justin Bieber v životnej veľkosti? Žiadny problém! Dnes štartuje unikátny projekt Najlepšie slovenské torty.
Najlepšie torty Slovenska - Panelák 3 Panelák oslavuje piate výročie, zaslúži si najlepšiu tortu! Najlepšie torty Slovenska začínajú už zajtra, jedným z prvých obdarovaných bude Panelák!
Najlepšie torty Slovenska LOGO Urobte si miesto na dezert, prichádzajú Najlepšie torty Slovenska! Už v sobotu začína slovenská verzia cukrárskej šou, ktorá prinesie výzvy našim majstrom sladkého remesla a radosť mnohým obdarovaným.